Candy hladnjak CHCS 514EWID EK000663260
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 329,00 €
- Cijena
- 319,00 €
-5% u košarici
Dostavljamo već od 08.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
Candy CHCS 514EW
Hladnjak, Samostojeći, 2 vrata, Statički, Klasa E, Bijela, Š x D x V (mm) 550x580x1510
- E klasa
Kombinirani hladnjak
Hladnjak dvoja vrata - ledenica dolje, hladnjak gore. Praktično i pametno rješenje za pohranu namirnica zadovoljit će sve potrebe čak i najzahtjevnijih korisnika.
Ušteda energije i novca
Prema novoj energetskoj klasifikaciji, ovaj hladnjak nosi oznaku E klase energetske učinkovitosti. U usporedbi s uređajima F klase, jamči smanjenje potrošnje do 20% - ušteda energije, novca i briga za okoliš.
| Identifikacijska oznaka modela | CHCS 514EW |
| Šifra proizvoda | 34004841 |
| Barkod | 8059019035550 |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Kategorija proizvoda | Hladnjak - ledenica dolje |
| Vrsta uređaja | 2 vrata |
| Tehnologija hlađenja | Statički |
| Povezivanje | Nema |
| IoT App | None |
| Odmrzavanje ledenice | Automatsko - No frost |
| Odmrzavanje hladnjaka | Automatsko |
| Brtva | Na izvlačenje |
| Rasvjeta | Led |
| Struja (A) | 0.5 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Upravljanje - položaj | Unutrašnja upravljačka ploča |
| Upravljanje | Elektroničko |
| Funkcija brzog zamrzavanja | Ne |
| Podešavanje temperature | Hladnjak |
| Boja / Materijal uređaja | Bijela |
| Materijal polica na vratima | Prozirna plastika |
| Materijal polica | STAKLO |
| Boja polica | Bijeli okvir |
| Ručke | Integrirana ručka |
| Šarka na vratima | Desno |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Ukupan broj polica na vratima | 3 |
| Broj ladica za voće i povrće | 1 |
| Broj ladica u ledenici | 3 |
| Broj posuda za led | 1 bijela |
| Broj podesivih polica u odjeljku hladnjaka | 2+1 |
| N | Da |
| Storage Period in Event of Power Failure (h) | 14 |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 205 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 40 |
| Star Rating | 4 |
| Total Freezing Capacity | 3,2 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za hlađenje (dm3 ili L) | 138 |
| Zbroj zapremina odjeljaka za zamrzavanje (dm3 ili L) | 69 |
| Ukupan zbroj zapremina svih odjeljaka (dm3 ili L) | 207 |
| Visina (mm) | 1510 |
| Širina (mm) | 550 |
| Dubina (mm) | 580 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 1558 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 575 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 605 |
| Bruto težina (kg) | 48 |
| Neto težina (kg) | 44 |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 207 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 138 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 69 l |
| Potrošnja električne energije | 205 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 151 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 58 cm |
| Neto težina | 44 kg |
| Bruto težina | 48 kg |