Candy hladnjak CWC 154 EEL/NFCID EK000840454
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 429,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
Candy CWC 154 EEL/NFC
Vinski hladnjak, Samostojeći, 1 zona, 41 boca, Dodatni sadržaj, Rasvjeta LED, Klasa G, Š x D x V (mm) 490x545x845
- Staklena vrata i police od bambusa
- Idealni uvjeti pohrane - minimalne vibracije
- Elektronska upravljačka ploča
- G klasa
DiVino
Candy predstavlja DiVino, novu liniju vinskih hladnjaka kapaciteta 21, 41 ili 72 boce - idealna kombinacija stila i praktičnosti. Upotpunite svoje obroke idealnim odabirom vina za svaku priliku i uživajte u čaši vina u krugu svoje obitelji i prijatelja. DiVino vinski hladnjaci održavaju razinu vlažnosti između 50% i 80% i jamče očuvanje vina na optimalnoj temperaturi, baš kao i u profesionalnom vinskom podrumu.
Idealna kombinacija stila i funkcionalnosti
Candy shvaća važnost kombinacije stila i funkcionalnosti u jednom uređaju, upravo zato je posvetio dragocjeno vrijeme razvoju svakog detalja dizajna i tehnologije kod DiVino vinskih hladnjaka. Savršeno će se uklopiti u svaki prostor, bilo da je riječ o kuhinji, dnevnom boravku ili uredu. Njegova elegantna vrata s dvostrukim slojem stakla omogućuju stalno praćenje unutrašnjosti, uz istovremeno očuvanje vinskih boca od štetnog utjecaja UV zraka. Unutrašnja LED rasvjeta jamči optimalnu vidljivost za preglednu identifikaciju boca bez potrebe za otvaranjem vrata i dizanjem temperature u hladnjaku. Ali rezultati stilskog dizajna i praktične funkcionalnosti ne završavaju ovdje! Unutrašnje police izrađene su od fleksibilnog, ekološki prihvatljivog bambusa, snažnog i za održavanje jednostavnog materijala koji omogućuje držanje boca svih oblika i veličina.
Minimalne vibracije
Zahvaljujući kvalitetnom kompresoru, vibracije u toku rada su minimalne - u kombinaciji s niskom razinom buke, osigurano je optimalno očuvanje vina.
Neka vas vodi vaša intuicija
Elektronska upravljačka ploča jamči praktično i korisniku prilagođeno upravljanje DiVino vinskim hladnjakom. Jednostavno uključite ili isključite hladnjak jednim dodirom prsta, odaberite posebne programe optimalne temperature za bijela ili crna vina ili pak pjenušce ili određenu kombinaciju različitih vrsta boca. Ili možete ručno podesiti temperaturu, u rasponu između 7 i 18 stupnjeva.
Uštedite energiju i novac
Vinski hladnjaci postižu G klasu energetske učinkovitosti, prema novoj EU klasifikaciji.
| Barkod | 8059019119106 |
| Šifra proizvoda | 34006122 |
| Identifikacijska oznaka modela | CWC 154 EEL/NFC |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Broj standardnih boca vina | 41 |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Povezivanje | Dodatni sadržaj |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| Upravljanje | Digitalno |
| Rasvjeta | LED |
| Struja (A) | 0.8 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Broj temperaturnih zona | 1 |
| Signal upozorenja na kvar | Nema |
| Boja uređaja | Crna |
| Materijal polica | Drvo |
| Broj polica | 6 + 1 wine rack |
| Šarka na vratima | S desne strane |
| Klimatska klasa | N — ST |
| Razred energetske učinkovitosti | G |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 143 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 39 |
| Visina (mm) | 845 |
| Širina (mm) | 490 |
| Dubina (mm) | 545 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 885 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 535 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 585 |
| Bruto težina (kg) | 32 |
| Neto težina (kg) | 29 |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 41 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 41 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 143 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 49 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 29 kg |
| Bruto težina | 32 kg |