Candy hladnjak CWC034ID EK000840451
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 329,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Candy CWC034
Vinski hladnjak, Samostojeći, 1 zona, 34 boca, Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLUETOOTH®), Rasvjeta LED, Klasa G, Š x D x V (mm) 475x456x850
- Anti UV staklo
- Idealni uvjeti pohrane - minimalne vibracije
- Police za vino od bukovine (certifikacija FSC®)
- Dodatni sadržaj putem hOn aplikacije
- Uvijek povezani uz hOn aplikaciju
- LED svijetlo
- Interni digitalni zaslon
- Kontrola razine vlage
- Promjena smjera otvaranja vrata
- G klasa
DiVino
Otkrijte Candy DiVino hladnjake za vino! Uživajte u idealnom vinu za svaku prigodu s voljenima. DiVino održava savršene uvjete, baš poput profesionalnog podruma za vino, tako da je vaše vino uvijek pohranjeno na pravoj temperaturi.
Anti UV staklo
Kako bi se smanjio negativan utjecaj UV zraka, Candy vinski hladnjaci dolaze uz posebno staklo, otporno na UV zračenje. Staklo gotovo u potpunosti odbija štetno UV zračenje i sprječava kvarenje vina.
Minimalne vibracije
Zahvaljujući kvalitetnom kompresoru, vibracije u toku rada su minimalne - u kombinaciji s niskom razinom buke, osigurano je optimalno očuvanje vina.
Police za vino od bukovine
Naše FSC® certificirane police od bukovine savršeno spajaju dizajn i prilagodljivost, osiguravajući da su vaše boce vina pohranjene u optimalnom položaju za očuvanje. Svaka polica pažljivo je izrađena kako bi održala integritet vaše kolekcije vina. Broj FSC®certifikata: SGSHK-COC-310381
hOn aplikacija powered by Vivino
Pristupite svijetu beskrajnih mogućnosti uz inovativnu hOn aplikaciju, osmišljenu u suradnji s Vivino platformom, najvećom svjetskom vinskom zajednicom. Skenirajte etiketu na boci uz “SNAP MY WINE” funkciju i saznajte informacije o vinu - vinariji, sorti, godini proizvodnje i mnogo više. Također možete provjeriti ocjene korisnika, upoznati nova vina prema vašem ukusu i saznati savršene kombinacije vina i jela.
Uvijek povezani uz hOn aplikaciju
Upravljajte vinskim hladnjakom na daljinu - bez obzira gdje ste. Jednostavno prilagodite savršenu temperaturu udaljeno putem svog pametnog telefona i odaberite između specijaliziranih programa za različite vrste vina.
Osvijetlite svoje vino s LED osvjetljenjem
LED osvjetljenje osigurava optimalnu vidljivost unutarnjih polica.
Postavite temperaturu putem internog digitalnog zaslona
Postavite i regulirajte temperaturu putem internog digitalnog zaslona. Lako upravljajte temperaturom i osigurajte optimalne uvjete za vašu vinsku kolekciju.
Očuvajte kvalitetu uz kontrolu razine vlage
Održavanje idealne razine vlage ključno je za očuvanje vina. Candy vinski hladnjaci omogućuju raspon vlažnosti između 50% i 70%, pružajući savršene uvjete za pohranu vina i očuvanje njihove kvalitete
Promjena smjera otvaranja vrata
Prilagodite vinski hladnjak svom domu uz mogućnost promjene smjera otvaranja vrata.
Uštedite energiju i novac
Vinski hladnjaci postižu G klasu energetske učinkovitosti, prema novoj EU klasifikaciji.
| Barkod | 8059019081496 |
| Šifra proizvoda | 34005570 |
| Identifikacijska oznaka modela | CWC034 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Broj standardnih boca vina | 34 |
| Tip dizajna | Samostojeći |
| Povezivanje | Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLUETOOTH®) |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| Tehnologija hlađenja | Static |
| Upravljanje | Digitalno |
| Rasvjeta | LED |
| Struja (A) | 0.6 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Napon (V) | 220/240 |
| Broj temperaturnih zona | 1 |
| Signal upozorenja na kvar | Nema |
| Boja uređaja | Crna |
| Materijal polica | Drvo |
| Broj polica | 5 |
| Okvir | Da |
| Staklo | Transparent |
| Materijal ručke | Plastika |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Šarka na vratima | S desne strane |
| Instalacijski sustav vrata | Fixed-mounted with hinge hole |
| Klimatska klasa | N — ST |
| Razred energetske učinkovitosti | G |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/god) | 140 |
| Razred emisije buke koja se prenosi zrakom | C |
| Emisija buke koja se prenosi zrakom (dBA) | 37 |
| Visina (mm) | 850 |
| Širina (mm) | 475 |
| Dubina (mm) | 456 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 890 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 515 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 491 |
| Bruto težina (kg) | 31 |
| Neto težina (kg) | 28,5 |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | G |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 34 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 34 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 140 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 47.5 cm |
| Dubina | 45.6 cm |
| Neto težina | 28.5 kg |
| Bruto težina | 31 kg |