Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux hladnjak ENG7TE75SID EK000617727
Electrolux hladnjak ENG7TE75SID: EK000617727
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 1.499,99 €
-20% u košarici
Electrolux hladnjak ENG7TE75S
Saznaj više
Dostavljamo već od 12.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux hladnjaka, hladnjaka sa zamrzivačem, ladičara i zamrzivača dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Electrolux hladnjak ENG7TE75S
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 376 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 287 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 89 l |
| Potrošnja električne energije | 247 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 188.4 cm |
| Širina | 69.6 cm |
| Dubina | 54.9 cm |
| Neto težina | 80 kg |