Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Gorenje hladnjak NRK620AAXL4ID EK000615966
Gorenje hladnjak NRK620AAXL4ID: EK000615966
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu MO17E1S!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 03.08.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 849,99 €
- Cijena
- 679,00 €
Gorenje hladnjak NRK620AAXL4
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Gorenje hladnjak NRK620AAXL4
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | A |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 336 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 238 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 98 l |
| Potrošnja električne energije | 109 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 201.7 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 57.9 cm |
| Neto težina | 91 kg |
| Bruto težina | 98 kg |