Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense hladnjak RB645N4BIEID EK000669950
Hisense hladnjak RB645N4BIEID: EK000669950
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš mikrovalnu pećnicu H20MOBP1HI!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 01.05.2026. ili do isteka zaliha.
ERSTE POGODNOST: Plati bilo kojom Erste karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 689,00 €
- Cijena
- 629,00 €
-10% uz sve Erste kartice
Hisense kombinirani hladnjak/zamrzivač RB645N4BIE
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense kombinirani hladnjak/zamrzivač RB645N4BIE
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 495 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 345 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 150 l |
| Potrošnja električne energije | 298 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 200 cm |
| Širina | 70.4 cm |
| Dubina | 69.4 cm |
| Neto težina | 85 kg |
| Bruto težina | 94 kg |