Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense hladnjak RR220D4ADFID EK000524137
Hisense hladnjak RR220D4ADFID: EK000524137
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 265,31 €
Hisense hladnjak RR220D4ADF
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Hisense hladnjak RR220D4ADF
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Hladnjaci bez ledenice |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 165 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 150 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 15 l |
| Potrošnja električne energije | 178 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 128.2 cm |
| Širina | 51.9 cm |
| Dubina | 51.3 cm |
| Neto težina | 32 kg |
| Bruto težina | 35.5 kg |