Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Indesit hladnjak INFC8 TI21WID EK000426540
Indesit hladnjak INFC8 TI21WID: EK000426540
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 719,99 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Indesit hladnjak INFC8 TI21W
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Indesit |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 335 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 231 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 104 l |
| Potrošnja električne energije | 315 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 191.2 cm |
| Širina | 59.6 cm |
| Dubina | 67.8 cm |
| Neto težina | 70 kg |
| Bruto težina | 73 kg |