Liebherr hladnjak CNcep 5203 Pure ExoticPapayaID EK000847177
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 999,00 €
Dostavljamo već od 15.05.2026
Jamstvo: 2 + 8 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Kupite energetski učinkovit promotivni model u sklopu promotivnog razdoblja od 1.1.2026. do 31.12.2026. i registrirajte svoj uređaj.
Detaljne informacije možete pronaći u uvjetima i odredbama jamstva za 10-godišnje jamstvo.
Proizvod možete registrirati ovdje.
Exotic Papaya
NoFrost
Kad otvorite pretinac zamrzivača, želite vidjeti smrznute namirnice – ali sigurno ne i led i inje. Funkcija NoFrost štiti prostor za zamrzavanje od neželjenih nakupina leda, koje troše mnogo energije, a u međuvremenu postanu jako skupe. NoFrost znači: nikad više nećete morati s mukom i mnoštvom uloženog vremena otapati hladnjak, imat ćete više vremena za druge stvari – a uštedjet ćete i novac.
EasyFresh
Jamstvo svježine kao na tržnici u vašem domu pruža naš EasyFresh-Safe. Bilo da se radi o nepakiranom povrću ili voću, on osigurava optimalne uvjete čuvanja za sve. Zahvaljujući hermetičkom zatvaranju, namirnice povećavaju vlažnost zraka unutar spremnika. Time hrana ostaje svježa dulje vrijeme.
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Liebherr |
| Jamstvo | 2 + 8 god |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 330 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 227.1 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103.1 l |
| Potrošnja električne energije | 201 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 185.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 67.5 cm |