Liebherr hladnjak Ke230-26 ComfortID EK000807931
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 619,00 €
- Cijena
- 519,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 8 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

Kupite energetski učinkovit promotivni model u sklopu promotivnog razdoblja od 1.5.2026. do 31.10.2026. i registrirajte svoj uređaj.
Detaljne informacije možete pronaći u uvjetima i odredbama jamstva za 10-godišnje jamstvo.
Proizvod možete registrirati ovdje.
Liebherr hladnjak Ke230-26 Comfort

Stalak za boce
Stalak za boce za skladištenje pića praktično je rješenje lijepog oblika. Tu se mogu čuvati boce tako da se štedi na prostoru.

Prozirni pretinci za povrće
Prozirni pretinci za povrće nude mnogo mjesta za pregledno čuvanje voća i povrća. Osim toga, lako ih je čistiti.

Promjenjiv graničnik za vrata
Uređaji su tvornički opremljeni desnim graničnikom za vrata. Uz mogućnost promjene graničnika vrata uređajem se može uvijek optimalno rukovati na mjestu postavljanja.
| Grupa proizvoda | Samostojeći hladnjak |
| GTIN | 4016803134237 |
| Series | Comfort |
| Razred energetske učinkovitosti | E |
| Potrošnja energije za 24 h | 0,276 kWh / 24 h |
| Godišnja potrošnja energije | 101 kWh/godišnje |
| Klimatski razred | SN-ST |
| Razina buke | 38 db |
| Razred emisije buke prenošene zrakom | C |
| Priključna vrijednost | 0,8 A |
| Napon | 220-240 V ~ |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Položaj kontrole | U unutarnjem prostoru |
| Broj temperaturnih zona | 1 |
| Broj ciklusa hlađenja koji se mogu regulirati | 1 |
| Prikaz temperature | — |
| Rukovanje | forgószabályozó |
| Signal upozorenja u slučaju smetnje | — |
| Roditeljsko zaključavanje | — |
| BottleTimer | — |
| Rješenje za umreženost | — |
| Broj pretinaca s tehnologijom BioFresh | 0 |
| Unutarnja rasvjeta BioFresh-Safe | — |
| Postupak otapanja | automatski |
| Unutarnja rasvjeta u odjeljku za hlađenje | LED rasvjeta |
| Broj polica za odlaganje u odjeljku za hlađenje | 5 |
| od toga djeljivo | 0 |
| od toga podesivo po visini | 4 |
| Broj stalaka za boce | 1 |
| Broj stalaka za limenke | 3 |
| VarioBox | — |
| Broj pretinaca VarioBox | 0 |
| Posuda za maslac | — |
| Ploča za odlaganje jaja | 10 jaja |
| Polica u vratima | Polica za boce i konzerve |
| Materijal pretinaca za odlaganje u vratima | plastika |
| Materijal polica za odlaganje u odjeljku za hlađenje | staklo |
| Materijal vrata | Čelik |
| Dizajn vrata | Dizajn SwingLine |
| Boja kućišta | bijela |
| Boja vrata | bijela |
| Materijal bočnih stijenki | Čelik |
| Ručka | Ergonomischer Stangengriff |
| Graničnik vrata | Pravo |
| Nožice podesive po visini | 2 |
| Transportne ručke | odostraga |
| Transportni kotačići straga | — |
| Vrsta utikača | euro |
| Priključni kabel (duljina) | 2.000 mm |
| Transportne ručke straga | ✔ |
| Vanjske dimenzije: visina/širina/dubina | 114 / 55 / 63 cm |
| Vanjske dimenzije: visina/širina/dubina (s pakiranjem) | 1.186,0 / 567,0 / 711,0 mm |
| Težina (bez ambalaže) | 42,50 kg |
| Težina (s ambalažom) | 45,90 kg |
| Ukupna zapremnina | 213 l |
| Zapremnina nezamrznutih odjeljaka | 214 l |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Liebherr |
| Jamstvo | 2 + 8 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 213 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 214 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 101 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 114 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 63 cm |
| Neto težina | 42.5 kg |
| Bruto težina | 45.9 kg |