Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele hladnjak KFN 4395 DD elID EK000472600
Miele hladnjak KFN 4395 DD elID: EK000472600
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.219,00 €
- Cijena
- 949,99 €
Dostavljamo već od 14.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Miele |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 371 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 268 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103 l |
| Potrošnja električne energije | 203 kWh/annum |
| Buka (dB) | 36 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 201 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 68.3 kg |
| Bruto težina | 73.9 kg |