Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele hladnjak KFN 4796 ADID EK000771215
Miele hladnjak KFN 4796 ADID: EK000771215
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 2.269,00 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | A |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 485 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 348 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 138 l |
| Potrošnja električne energije | 118 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 201.5 cm |
| Širina | 74.7 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 114 kg |
| Bruto težina | 0 kg |