Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele hladnjak KFN 4799 AD edt/cs 125 Gala EditionID EK000605916
Miele hladnjak KFN 4799 AD edt/cs 125 Gala EditionID: EK000605916
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 2.129,00 €
Miele hladnjak KFN 4799 AD edt/cs 125 Gala Edition
Saznaj više
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Ostvarite 125 tjedana besplatnog produženog jamstva
Produljenje jamstva za dodatnih 125 tjedana (uz 2 godine Miele jamstva) posebna je dodatna značajka samo za promotivne uređaje 125 Gala Edition. Produljeno jamstvo potrebno je aktivirati putem Miele aplikacije unutar 30 dana od kupnje uređaja.
Miele hladnjak KFN 4799 AD edt/cs 125 Gala Edition
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | A |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 360 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 258 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 103 l |
| Potrošnja električne energije | 116 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 201.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 67.5 cm |
| Neto težina | 76.8 kg |
| Bruto težina | 78.3 kg |