Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele hladnjak za vino KWTUS 7074 FID EK000758192
Miele hladnjak za vino KWTUS 7074 FID: EK000758192
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 3.299,00 €
- Cijena
- 2.259,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Vinski hladnjak |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 92 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 92 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 104 kWh/annum |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 81.9 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 56.3 cm |
| Neto težina | 46 kg |