SAMSUNG hladnjak BMF RB34T672FWW/EFID EK000397638
SAMSUNG hladnjak BMF RB34T672FWW/EFID: EK000397638
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 637,07 €
SAMSUNG hladnjak BMF RB34T672FWW/EF
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG hladnjak BMF RB34T672FWW/EF
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 344 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 230 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 114 l |
| Potrošnja električne energije | 295 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 186 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 65.8 cm |
| Neto težina | 66 kg |
| Bruto težina | 69 kg |