Smeg hladnjak FAB32LPG6 50's StyleID EK000757911
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 2.698,75 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Nova energetska oznaka pružit će industriji više prostora za razvoj i omogućiti kupcima da lakše uspoređuju proizvode.
Najvažnija promjena je da su trenutačne klase učinkovitosti pripisane jednostavnoj klasifikaciji A-G bez daljnje diferencijacije.
Zaobljeni rubovi i kromirani detalji savršeno odgovaraju unutarnjim i vanjskim vratima hladnjaka.
Digitalni upravljački panel s oštrim bijelim LED diodama nudi preciznije praćenje temperature.
Dvije LED svjetlosne trake postavljene u ravnim sjecištima osiguravaju savršeno osvjetljenje pod svakim kutom i stvaraju ugodnu svjetlosnu atmosferu.
Tjelesni raspon u ladici Life Plus (-2°C ~ +3°C) duže čuva pokvarljivu hranu poput ribe, sira i mesa svježom. Ova ladica je prikladna za korištenje, ima prozirni prozor za gledanje i također je vajolna.
Police vrata i staklene police elegantno su nadodaknene sjajnim kromičnim profilima. To suptilno naglašava retro stil hladnjaka.
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Zelena |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 331 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 234 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 97 l |
| Potrošnja električne energije | 158 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 196.8 cm |
| Širina | 60.1 cm |
| Dubina | 92.6 cm |
| Neto težina | 96.5 kg |
| Bruto težina | 110 kg |