Smeg hladnjak FQI48XDID EK000796423
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.498,75 €
Dostavljamo već od 01.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Universale
Smeg FAB28
LED rasvjeta
Svijetle LED trake postavljene su s obje strane hladnjaka kako bi osigurale optimalnu rasvjetu i potpunu vidljivost unutrašnjosti. Osim što pružaju bolju osvijetljenost, energetski su učinkovitije i dugotrajnije od klasičnih žarulja.
Multiflow sustav hlađenja
Ravnomjerno raspoređuje hladan zrak unutar hladnjaka, osiguravajući idealnu temperaturu i vlagu za optimalno čuvanje namirnica.
Automatski sustav odmrzavanja
Automatski sustav odmrzavanja radi tako da u redovitim intervalima samostalno odmrzava, uklanjajući potrebu za ručnim odmrzavanjem.
Nehrđajući čelik otporan na otiske prstiju
Površina otporna na otiske prstiju održava izgled nehrđajućeg čelika kao novim.
Tehničke specifikacije
| Serija | Universal |
| Ukupna neto zapremina (l) | 488 |
| Zapremina odjeljka za čuvanje svježe hrane (l) | 322 |
| Zapremina odjeljka s četiri zvjezdice (l) | 166 |
| Rashladno sredstvo | R600a |
| Sustav hlađenja | Dinamički |
| Godišnja potrošnja električne energije (kWh) | 244 |
| Razina buke (dB(A)) | 39 |
| Razred buke | C |
| Klimatski razred | SN-T |
| Vrsta kompresora | Inverter |
| Maksimalna priključna snaga (W) | 206 |
| Priključna snaga (A) | 1.0 |
| Frekvencija (Hz) | 50 |
| Priključni napon (V) | 220/240 |
| Upravljanje | Elektroničko |
| Tip zaslona | LED zaslon |
| Položaj upravljačke jedinice | Na vratima |
| Kruženje zraka | MultiFlow sustav |
| Alarm za vrata | Da |
| Alarm temperature | Ne |
| Funkcija hlađenja | Fast Cooling |
| Funkcija zamrzavanja | Fast Freezing |
| Wi-Fi povezivost | Ne |
| Tehnologija održavanja svježine | – |
| Konvertibilna zona - temperaturno područje | Ne |
| Antibakterijski filter za mirise | Da |
| Vrsta rasvjete | LED bočna rasvjeta |
| Ukupan broj polica | 3 |
| Broj podesivih polica | 2 |
| Broj pretinaca (ladica) | 2 |
| Pretinac za voće i povrće | 1 |
| Ukupan broj pretinaca u vratima | 6 |
| Pretinac za boce od 2L | 2 |
| Oznaka zvjezdice | 4 |
| Tehnologija hlađenja | Total No Frost |
| Odleđivanje rashladnog dijela zamrzivača | Automatsko |
| Kapacitet zamrzavanja u 24 h (kg) | 8.7 |
| Vrijeme pohrane u slučaju smetnji (h) | 10.8 |
| Broj pretinaca u odjeljku za zamrzavanje | 4 |
| Broj polica u odjeljku za zamrzavanje | 1 |
| Osvjetljenje u odjeljku za zamrzavanje | Ne |
| IceMaker | Ručni ledomat |
| Posebna svojstva | ECO funkcija, Fast Cooling, Fast Freezing, Funkcija odmor (Holiday Mode), MultiFlow sustav, Total No Frost |
| Boja vrata | Srebrna |
| Boja kućišta | Srebrna |
| Materijal kućišta | Nehrđajući čelik |
| Ručka vrata | Rukohvat integriran u vrata |
| Materijal polica u odjeljku za hlađenje | Staklo |
| Materijal pretinaca u vratima | Plastika |
| Materijal stražnje stjenke | Metal |
| Dubina proizvoda bez ručke (mm) | 690 |
| Duljina priključnog kabela (mm) | 2500 |
| Neto težina | 101,5 kg |
| Težina zapakiranog proizvoda | 108 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 755 × 900 × 1890 mm |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 488 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 322 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 166 l |
| Potrošnja električne energije | 244 kWh/annum |
| Buka (dB) | 39 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 179 cm |
| Širina | 84 cm |
| Dubina | 69 cm |
| Neto težina | 101.5 kg |
| Bruto težina | 108 kg |