VIVAX HOME hladnjak CFRB-248ENFID EK000738223
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja ostvarujete pravo na probni period od 100 dana.
Više saznaj ovdje.
Promocija traje do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 528,00 €
- Cijena
- 449,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Jednostavno kvalitetno
VIVAX ugradbeni kombinirani hladnjak CFRB-248ENF
VIVAX NO FROST ugradbeni kombinirani hladnjak sa zamrzivačem CFRB-248ENF koristi "Total No Frost" tehnologiju i "No Frost Multi Air Flow" sustav kako bi namirnice održao svježima i hranjivima dulje vrijeme. Zadnja stranica metalne površine unutar hladnjaka usmjerena je boljem čuvanju namirnica i njihove svježine. Korisna zapremnina hladnjaka od 180 l i zapremnina zamrzivača od 68 l pružaju dovoljno prostora i za potrebe većih obitelji.
NO FROST tehnologija nudi jednostavno održavanje, bez potrebe odleđivanja hladnjaka i zamrzivača, a suhi zrak unutar hladnjaka uvelike produljuje vijek trajanja namirnica. Police hladnjaka su izrađene od čvrstog kaljenog stakla. Hladnjak ima prostranu prozirnu ladicu za smještaj voća i povrća s funkcijom podešavanja protoka zraka , kojom ovisno o vrsti namirnica ugađate protok zraka kroz ladicu. Time će namirnice imati optimalnu vlagu i biti potpuno sigurne od vanjskih utjecaja i prijelaza mirisa. Prozirne ladice zamrzivača olakšavaju snalaženje među zamrznutim namirnicama.
Digitalna kontrola s LED oznakama, te funkcije "Fast Freeze" i "Fast Cool" koje pojačano hlade prostor zamrzivača ili hladnjaka ako je stavljena veća količina namirnica ili pića, a prostor zamrzivača ili hladnjaka nakon određenog vremena se automatski vraća u početno stanje. Hladnjak posjeduje LED visoko učinkovito osvjetljenje.
Osim štedljive potrošnje energije, ovaj hladnjak odlikuje se i tihim radom od samo 35dB, što ga čini jednim od najtiših u klasi.
Ugradnja hladnjaka u kuhinjski elemenat i montaža vrata je brza, precizna i jednostavna uz pomoć graničnika koji su sastavni dio nosača i nožica hladnjaka.
| SPECIFIKACIJE | |
|---|---|
| Tip | Ugradbeni |
| Tehnologija hladnjaka | No Frost |
| Tehnologija zamrzivača | No Frost |
| Ukupna Neto zapremnina (l) | 248 |
| Neto zapremnina hladnjaka (l) | 180 |
| Neto zapremnina zamrzivača (l) | 68 |
| Broj zvjezdica zamrzivača | **** |
| Kontrola | Digitalna |
| Broj polica u hladnjaku | 4 |
| Broj ladica/košara u hladnjaku | 1 |
| Broj polica u zamrzivaču | 1 |
| Broj ladica/košara u zamrzivaču | 2 |
| Broj polica u vratima hladnjaka | 3 |
| Otvaranje vrata | Šarke tvornički postavljene na desno, ali promjenjivo |
| Energetska učinkovitost | E |
| Buka /dB) | 35 |
| Klimatski razred | SN / N / ST / T |
| Materijal - vrata | Bojani metal |
| Boja | Bijela |
| Širina (cm) | 59,5 |
| Visina (cm) | 201,7 |
| Dubina (cm) | 65,5 |
| Širina pakiranja (cm) | 58 |
| Visina pakiranja (cm) | 184,5 |
| Dubina pakiranja (cm) | 58,5 |
| Masa uređaja (kg) | 57 |
| Napajanje | 220-240 V AC |
O VIVAXU
VIVAX je renomirani brend potrošačke elektronike koji već preko 20 godina gradi svoju prisutnost na tržištu, prepoznatljiv po kvaliteti, pristupačnosti i inovativnosti. S jasnim fokusom na kreiranje proizvoda koji zadovoljavaju potrebe modernog doma, VIVAX postavlja standarde u pružanju uređaja koji su pouzdani, funkcionalni i estetski privlačni. Bilo da je riječ o kućanskim aparatima, klimatizaciji, audio-vizualnim uređajima ili IT opremi, VIVAX donosi tehnologiju dizajniranu za jednostavnu i dugotrajnu upotrebu.
U ponudi VIVAX uređaja odražava se posvećenost funkcionalnosti bez kompromisa i dizajnu koji se savršeno uklapa u svaki dom, prateći moderne trendove i potrebe. Proizvodi VIVAX-a izrađeni su s pažnjom prema detaljima i opremljeni naprednim tehnologijama koje jamče učinkovitost i dugovječnost. Bilo da birate pametne televizore, perilice, klimatizacijske uređaje ili mobilne telefone, možete biti sigurni da VIVAX nudi kvalitetu i praktičnost za svakodnevni život.
Odabirom VIVAX-a korisnici dobivaju više od samog proizvoda – dobivaju partnera u svakodnevici koji svojim performansama, izdržljivošću i atraktivnim dizajnom odgovara na sve zahtjeve suvremenog korisnika. VIVAX je danas sinonim za izvrsnost u tehnologiji, s asortimanom koji prati najnovije trendove i potrebe domaćinstava diljem regije.
| Brand | Vivax |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 248 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 180 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 68 l |
| Potrošnja električne energije | 223 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 65.5 cm |
| Neto težina | 57 kg |
| Bruto težina | 62.5 kg |