Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool hladnjak WHC18 T132ID EK000605795
Whirlpool hladnjak WHC18 T132ID: EK000605795
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 819,99 €
- Cijena
- 729,99 €
Whirlpool hladnjak WHC18 T132
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.04.2026
Jamstvo: 5 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Whirlpool - Ostvari 7 godina garancije
Ostvari 5+2 godina garancije na ugradbene uređaje (pećnice, ploče, hladnjake, perilice posuđa) – u periodu od 23.3.2026 do 23.5.2026. godine, a ostvaruje se registracijom na e mail support-hr@beko.com u roku od 45 dana od datuma kupnje.
Whirlpool hladnjak WHC18 T132
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 + 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Kombinirani hladnjak |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 250 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 182 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 65 l |
| Potrošnja električne energije | 224 kWh/annum |
| Buka (dB) | 32 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |
| Neto težina | 55 kg |
| Bruto težina | 56 kg |