Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool hladnjak WHG2 6592 X4EID EK000752129
Whirlpool hladnjak WHG2 6592 X4EID: EK000752129
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 1.199,99 €
Informacije o proizvodu
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool hladnjak WHG2 6592 X4E
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 593 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 375 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 218 l |
| Potrošnja električne energije | 333 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 179 cm |
| Širina | 91 cm |
| Dubina | 70.5 cm |