Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool hladnjak WHSD18A013C1ID EK000752110
Whirlpool hladnjak WHSD18A013C1ID: EK000752110
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
72 SATA: Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje!
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 749,99 €
- Cijena
- 599,99 €
-5% u košarici
Informacije o proizvodu
Saznaj više
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 5 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool hladnjak WHSD18A013C1
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 5 + 2 god |
| Boja | Siva |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 316 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 316 l |
| Potrošnja električne energije | 113 kWh/annum |
| Buka (dB) | 30 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 54.5 cm |