Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Xiaomi Mijia Cross Door hladnjakID EK000850086
Xiaomi Mijia Cross Door hladnjakID: EK000850086
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 899,00 €
Dostavljamo već od 06.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
5 razloga zašto ćete ga obožavati
i Fresh zona
Fleksibilno podešavanje temperature od -1°C do 5°C
Pametno povezivanje i daljinsko upravljanje
Hladnjak se neprekidno nadzire 24/7 za vašu bezbrižnost. Ako vrata ostanu otvorena dulje od 2 minute, aktivirat će se alarm, a putem aplikacije Xiaomi Home bit će poslana obavijest – kako bi vaša hrana ostala svježa, a potrošnja električne energije niža.
3 brza načina rada za različite potrebe hlađenja
Auto način: hladnjak 5°C, zamrzivač -18°C
Super hlađenje: 2°C do 8 sati
Super zamrzavanje: -24°C do 50 sati
Specifikacije
| Model | MRC50ESSMPAEU |
| Energetski razred | E |
| Boja | Brušeno srebrna |
| Kompresor | Inverter |
| Sustav hlađenja | No Frost |
| Neto težina | 85 kg |
| Ukupni kapacitet | 502 L |
| Bruto kapacitet | 587 L |
| Dimenzije (Š x D x V) | 852 x 600 x 1912 mm |
| Volumen hladnjaka | 297 L |
| Dimenzije pakiranja (Š x D x V) | 910 x 655 x 1995 mm |
| Volumen zamrzivača | 176 L |
| Pametno upravljanje | Podržano (Xiaomi Home aplikacija) |
| i Fresh volumen | 29 L |
| Razina buke | 38 dB |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Xiaomi |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Srebrna |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 502 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 326 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 176 l |
| Potrošnja električne energije | 305 kWh/annum |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Da |
| Visina | 191.2 cm |
| Širina | 85.2 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 85 kg |
| Bruto težina | 95 kg |