Amica napa OKP6221ZID EK000325794
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 129,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 01.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Agram kontakt centar na 01/2456-555.
Amica OKP6221Z
LED osvjetljenje
Slabo osvjetljenje znatno otežava rad u kuhinji. A isto vrijedi i za žarulje koje se stalno pregorijevaju. Kako bi pružile potpunu udobnost, Amica nape opremljene su inovativnim, energetski učinkovitim LED osvjetljenjem. LED diode izuzetno su izdržljive i emitiraju jako, ugodno svjetlo koje ne zamara oči. Odaberi Amica napu i uživaj u najboljim rješenjima!
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Amica |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 50 kWh/annum |
| Buka (dB) | 62 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 12 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 315 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 201 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 60 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 49 cm |
| Neto težina | 7 kg |
| Bruto težina | 8.3 kg |