Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko napa CFB 6432 XGID EK000533075
Beko napa CFB 6432 XGID: EK000533075
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 79,99 €
Beko napa CFB 6432 XG
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko napa CFB 6432 XG
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Podelementna |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 64 kWh/annum |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | G |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | E |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 12 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 295 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 135 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 15 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 52 cm |
| Neto težina | 8.06 kg |
| Bruto težina | 8.9 kg |