Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko napa HNT61520BHID EK000828599
Beko napa HNT61520BHID: EK000828599
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 119,99 €
Beko napa HNT61520BH
Saznaj više
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko napa HNT61520BH
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 41 kWh/annum |
| Buka (dB) | 67 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 11.85 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 574 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 408 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 29 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 30 cm |
| Neto težina | 5 kg |
| Bruto težina | 6 kg |