Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch napa DFS097K51ID EK000471308
Bosch napa DFS097K51ID: EK000471308
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 868,99 €
Bosch DFS097K51, Teleskopska kuhinjska napa ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 28.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch DFS097K51, Teleskopska kuhinjska napa
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 39 kWh/annum |
| Buka (dB) | 53 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | B |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 5 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 395 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 358 m3/h |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 42.6 cm |
| Širina | 89.8 cm |
| Dubina | 29 cm |
| Neto težina | 12.4 kg |
| Bruto težina | 15.3 kg |