Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch napa DLN56AC50ID EK000665383
Bosch napa DLN56AC50ID: EK000665383
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 409,99 €
- Cijena
- 389,99 €
Bosch DLN56AC50, Potpuno ugradbena napa
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch DLN56AC50, Potpuno ugradbena napa
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 75 kWh/annum |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | C |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 570 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 285 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 34.5 cm |
| Širina | 52 cm |
| Dubina | 28.2 cm |
| Neto težina | 11.7 kg |
| Bruto težina | 13 kg |