Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch napa DWK91LT60ID EK000665398
Bosch napa DWK91LT60ID: EK000665398
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 918,99 €
Bosch DWK91LT60, Zidna napa
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch DWK91LT60, Zidna napa
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A+ |
| Potrošnja električne energije | 39.1 kWh/annum |
| Buka (dB) | 51 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | A |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 5 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 441 m3/h |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85.5 cm |
| Širina | 89 cm |
| Dubina | 44.7 cm |
| Neto težina | 26.1 kg |
| Bruto težina | 29 kg |