Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux napa CFG526RID EK000753433
Electrolux napa CFG526RID: EK000753433
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 279,99 €
Electrolux napa CFG526R
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Electrolux napa CFG526R
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip nape | Integrirana |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 97 kWh/annum |
| Buka (dB) | 60 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 450 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 285 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 33.1 cm |
| Širina | 53 cm |