Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Electrolux napa LFV326YID EK000677829
Electrolux napa LFV326YID: EK000677829
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 349,99 €
- Cijena
- 269,99 €
Dostavljamo već od 17.04.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Pri kupnji Electrolux ugradbenih aparata bijele tehnike, štednjaka, perilica posuđa, perilica rublja, sušilica rublja i perilica-sušilica rublja dobivate 2 + 3 godine garancije na proizvod. Nakon kupnje, izvršite online registraciju na www.electrolux.hr u roku 30 dana od dana kupnje uređaja. Na vašu e-mail adresu stići će potvrda o 2 godine redovne + 3 godine dodatne garancije.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Electrolux |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 107 kWh/annum |
| Buka (dB) | 66 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 600 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 290 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 126 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 17.6 cm |
| Neto težina | 13.4 kg |
| Bruto težina | 18 kg |