Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Faber napa Steelmax EV8 WH/X A80ID EK000425881
Faber napa Steelmax EV8 WH/X A80ID: EK000425881
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 409,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SOUND PRO
Smanjenjem turbulencije i vrtloga u unutarnjem strujanju zraka, nova tehnologija nape uspijeva ograničiti buku i poboljšati kvalitetu zvuka nape.
Smanjenjem turbulencije i vrtloga u unutarnjem strujanju zraka, nova tehnologija nape uspijeva ograničiti buku i poboljšati kvalitetu zvuka nape.
IZDVOJEN MOTOR
Mogućnost ugradnje motora dalje od nape, daje veću slobodu pri dizajniranju napa te smanjuje buku u kuhinji.
Mogućnost ugradnje motora dalje od nape, daje veću slobodu pri dizajniranju napa te smanjuje buku u kuhinji.
INTENSIVE SPEED
Intenzivan rad (brzina): funkcija koja aktivira maksimalan kapacitet izvlačenja zraka na 6 minuta, nakon čega se vraća na zadnju podešenu brzinu.
Intenzivan rad (brzina): funkcija koja aktivira maksimalan kapacitet izvlačenja zraka na 6 minuta, nakon čega se vraća na zadnju podešenu brzinu.
LED LIGHT
Zahvaljujući LED rasvjeti imat ćete odlično osvjetljenje i izvrsnu vidljivost na cijelom području kuhanja, uz znatnu uštedu energije.
Zahvaljujući LED rasvjeti imat ćete odlično osvjetljenje i izvrsnu vidljivost na cijelom području kuhanja, uz znatnu uštedu energije.
| Širina proizvoda (mm) | 800 |
|---|---|
| Završna obrada |
Bijela |
| Broj motora |
1 |
| Promjer odvoda (mm) |
150 |
| Broj brzina |
3+i |
| Vrsta rasvjete |
LED |
| Mogućnost prigušivanja rasvjete |
Ne |
| Broj rasvjete |
2 |
| Odgoda gašenja |
Ne |
| Povezivanje s indukcijskom pločom za kuhanje |
Ne |
| Posebna svojstva |
Evo diffuser |
| Filter masnoće |
Kazetni |
| Alarm filtera |
Ne |
| Ugljeni filter u kompletu |
Ne |
| Daljinsko upravljanje |
Ne |
| Razred svjetlosne učinkovitosti |
A |
| Način rada uređaja |
Ekstrakcijska/Filtracijska |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 1 (m3/h) |
320 |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 2 (m3/h) |
490 |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 3 (m3/h) |
640 |
| Maksimalni protok zraka kod odvodnje zraka (m3/h) |
750 |
| Boost funkcija |
Da |
| Pritisak (Pa) |
390-540 |
| Snaga motora (W) |
130-250 |
| Razina buke (dB(A)) |
49-67 |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/a) |
065.1 |
| Težina zapakiranog proizvoda | 16,7 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 640 × 500 × 580 mm |
| Brand | Faber |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 79 kWh/annum |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | F |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 640 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 320 m3/h |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 80 cm |
| Neto težina | 13.7 kg |
| Bruto težina | 18.8 kg |