Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Faber napa Value SL X A90ID EK000434240
Faber napa Value SL X A90ID: EK000434240
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 139,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
LED LIGHT
Zahvaljujući LED rasvjeti imat ćete odlično osvjetljenje i izvrsnu vidljivost na cijelom području kuhanja, uz znatnu uštedu energije.
Zahvaljujući LED rasvjeti imat ćete odlično osvjetljenje i izvrsnu vidljivost na cijelom području kuhanja, uz znatnu uštedu energije.
| Širina proizvoda (mm) | 900 |
|---|---|
| Završna obrada |
Nehrđajući čelik |
| Broj motora |
1 |
| Promjer odvoda (mm) |
150 |
| Broj brzina |
3 |
| Vrsta rasvjete |
LED |
| Mogućnost prigušivanja rasvjete |
Ne |
| Broj rasvjete |
1 |
| Odgoda gašenja |
Ne |
| Povezivanje s indukcijskom pločom za kuhanje |
Ne |
| Filter masnoće |
Kazetni |
| Alarm filtera |
Ne |
| Ugljeni filter u kompletu |
Ne |
| Daljinsko upravljanje |
Ne |
| Razred svjetlosne učinkovitosti |
E |
| Način rada uređaja |
Ekstrakcijska/Filtracijska |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 1 (m3/h) |
250 |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 2 (m3/h) |
310 |
| Protok zraka kod odvodnje zraka, razina 3 (m3/h) |
370 |
| Boost funkcija |
Ne |
| Pritisak (Pa) |
210-260 |
| Snaga motora (W) |
90-125 |
| Razina buke (dB(A)) |
57-64 |
| Godišnja potrošnja energije (kWh/a) |
068.7 |
| Težina zapakiranog proizvoda | 8,5 kg |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | 677 × 268 × 550 mm |
| Brand | Faber |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | D |
| Potrošnja električne energije | 69 kWh/annum |
| Buka (dB) | 64 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | E |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | C |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | E |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 370 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 250 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Širina | 90 cm |
| Neto težina | 8.3 kg |
| Bruto težina | 10.5 kg |