SAMSUNG kuhinjska napa NK36M7070VB/URID EK000402219
SAMSUNG kuhinjska napa NK36M7070VB/URID: EK000402219
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 729,97 €
SAMSUNG kuhinjska napa NK7000MM sa snažnim ventilacijskim sustavom, Maks. izvlačenje 585 ㎥/h, Snažan ventilacijski sustav, Vrhunski dizajn, Aluminijski filtar koji se može prati, LED rasvjeta, Upra...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG kuhinjska napa NK7000MM sa snažnim ventilacijskim sustavom, Maks. izvlačenje 585 ㎥/h, Snažan ventilacijski sustav, Vrhunski dizajn, Aluminijski filtar koji se može prati, LED rasvjeta, Upravljanje otiskom prsta, Boja: Crno staklo, Postavljanje na zid, Broj brzina izvlačenja: 4 EA, LED svjetlo, Ledenoplava boja zaslona, Timer Function, Snaga zvuka 68 dBA, 2 godine garancije
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | B |
| Potrošnja električne energije | 84 kWh/annum |
| Buka (dB) | 68 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | A |
| Broj brzina | 4 |
| Promjer odvoda zraka | 90 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 585 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 292 m3/h |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 144 cm |
| Širina | 89.8 cm |
| Dubina | 32.5 cm |
| Neto težina | 23.5 kg |
| Bruto težina | 31.2 kg |