SAMSUNG napa NK24M1030IS/URID EK000385112
SAMSUNG napa NK24M1030IS/URID: EK000385112
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 159,00 €
SAMSUNG kuhinjska napa NK24M1030IS/UR s perivim aluminijskim filtrom, Uvlačenje s 3 brzine, Jednostavno čišćenje, Kompaktna veličina, Tip: teleskopski oblik, Vrsta upravljanja: tipka, Svjetiljka za...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
SAMSUNG kuhinjska napa NK24M1030IS/UR s perivim aluminijskim filtrom, Uvlačenje s 3 brzine, Jednostavno čišćenje, Kompaktna veličina, Tip: teleskopski oblik, Vrsta upravljanja: tipka, Svjetiljka za kuhanje LED 2* 3W, Snaga zvuka: 71 dBA, Energetski razred B, Težina: 6kg, Jamstvo: 2 godine
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Ugradbena teleskopska |
| Energetska klasa | C |
| Potrošnja električne energije | 56 kWh/annum |
| Buka (dB) | 71 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | D |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | D |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | D |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 60 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 392 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 133 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 18 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 30.1 cm |
| Neto težina | 6.5 kg |
| Bruto težina | 8 kg |