Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Whirlpool napa WHVA 62F LM KID EK000523126
Whirlpool napa WHVA 62F LM KID: EK000523126
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 419,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Whirlpool napa WHVA 62F LM K
| Tip proizvoda | Kuhinjske nape |
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip nape | Zidna |
| Energetska klasa | A |
| Potrošnja električne energije | 41.1 kWh/annum |
| Buka (dB) | 65 dB |
| Razred iskoristivosti dinamike fluida | B |
| Razred učinkovitosti filtriranja masti | E |
| Razred učinkovitosti osvjetljenja | B |
| Broj brzina | 3 |
| Promjer odvoda zraka | 15 cm |
| Protok zraka pri maksimalnoj brzini | 485 m3/h |
| Protok zraka pri minimalnoj brzini | 265 m3/h |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Sigurnosno isključivanje | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 77.5 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 25 cm |
| Neto težina | 13.1 kg |
| Bruto težina | 16.3 kg |