Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko pećnica BBIM12400XMPSID EK000583460
Beko pećnica BBIM12400XMPSID: EK000583460
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Beko parno glačalo SIM 3024 B!
Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 519,99 €
- Cijena
- 469,99 €
-5% u košarici
Beko pećnica BBIM12400XMPS
Saznaj više
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko pećnica BBIM12400XMPS
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 72 l |
| Broj programa | 15 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 56.7 cm |
| Neto težina | 35.54 kg |
| Bruto težina | 37.4 kg |
