Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko pećnica FBS63121WDID EK000828598
Beko pećnica FBS63121WDID: EK000828598
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 389,99 €
Beko pećnica FBS63121WD
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko pećnica FBS63121WD
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Emajl |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 73 l |
| Broj programa | 4 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 49 kg |
