Candy pećnica FCXP625XID EK000304573
Candy pećnica FCXP625XID: EK000304573
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 318,53 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Candy pećnica FCXP625X. VIŠENAMJENSKA. inox. 80 L zapremina - MAXI. XL Touch display - automatsko isključivanje. 8 funkcija. SOFT CLOSE - nježno zatvaranje vrata.- teleskopske vodilice. ventilator za hlađenje stjenki pećnice. 1 rešetka + 2 pladnja. A klasa energetske učinkovitosti. dimenzije (VxŠxD): 59,5 x 59,5 x 57 cm
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Način čišćenja | Emajl |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 80 l |
| Broj programa | 8 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 57 cm |
| Neto težina | 31.46 kg |
| Bruto težina | 33.45 kg |