Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Gorenje pećnica BP6138BID EK000654665
Gorenje pećnica BP6138BID: EK000654665
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 999,99 €
- Cijena
- 799,00 €
-10% uz Premium Visa 💳
Dostavljamo već od 28.04.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Kombinirana |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 12 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 34.2 kg |
| Bruto težina | 36.2 kg |