Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense pećnica BIPZ65346WF PIZZA MODE PROID EK000620347
Hisense pećnica BIPZ65346WF PIZZA MODE PROID: EK000620347
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Hisense fritezu na vrući zrak H06AFBS1S3!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026. ili do isteka zaliha.
ERSTE POGODNOST: Plati bilo kojom Erste karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 579,00 €
- Cijena
- 549,00 €
-10% uz sve Erste kartice
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo

Hisense 2+3 godine garancije
Ostvari 5 godina garancije (2 + 3 godine garancije) na Hisense hladnjake, zamrzivače, klima uređaje, pećnice, ploče za kuhanje, perilice posuđa, perilice i perilice-sušilice rublja uz registraciju uređaja na web stranici ovdje.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
Za ostvarivanje prava potrebno je registrirati se na internetskoj stranici 30 dana od dana kupnje. Promocija vrijedi do 31.12.2026.
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 77 l |
| Broj programa | 26 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Da |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.4 cm |
| Neto težina | 34.5 kg |
| Bruto težina | 36.5 kg |