Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele pećnica DG 7240 grgrID EK000430282
Miele pećnica DG 7240 grgrID: EK000430282
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.919,00 €
Miele pećnica DG 7240 grgr
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Parna i s dodavanjem pare |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 40 l |
| Broj programa | 6 |
| Grill program | Ne |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 45.5 cm |
| Širina | 59.5 cm |
| Dubina | 56.9 cm |
| Neto težina | 26.4 kg |
| Bruto težina | 31.95 kg |