Smeg pećnica SFP9302TN ClassicaID EK000860733
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 2.998,75 €
Dostavljamo već od 10.06.2026
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Classica
Smeg SFP9302TN
Jednostavno čišćenje uz pirolizu
Uz pirolizu, postupak samočišćenja na temperaturi od 500 °C, postiže se maksimalna higijena. Sva prljavština i masnoća nataložena na stijenkama unutrašnjosti pećnice pretvara se u pepeo bez potrebe za deterdžentima, što čišćenje čini jednostavnim i bez napora.
Soft close
Kako bi korištenje bilo sigurno i ugodno, pećnica je opremljena praktičnim sustavom Soft Close koji omogućuje nježno i tiho zatvaranje vrata bez potrebe za dodatnim pritiskom ili ručnim pomaganjem.
Ova linija ističe se načinom na koji koristi nehrđajući čelik s iznimnom stilskom preciznošću. Classica naglašava jedinstvene kontrolne gumbe te čiste, profinjene i ergonomske ručke koje spajaju tipične elemente industrijskog dizajna.
Classica je naziv prve estetske linije koju je Smeg razvio u suradnji s arhitektom Guidom Canalijem. Linija se ističe upotrebom nehrđajućeg čelika s maksimalnim stilskim naglaskom.
Uz prepoznatljivu estetiku koja odražava vrijednosti Smeg brenda, ovi proizvodi nude i razinu funkcionalnosti i performansi koja ih svrstava među najsvestranije na tržištu.
| Specifikacije | |
| Estetika | Classica |
| Boja | Mat crna |
| Završna obrada | Otporno na otiske prstiju |
| Vrsta čišćenja | Pirolitičko samočišćenje |
| Vrsta pećnice | Termoventilirana |
| Napajanje | Električno |
| Raspon temperature | 25 °C – 280 °C |
| Broj razina pečenja | 5 |
| Broj ventilatora | 3 |
| Broj svjetala | 2 halogene lampe |
| Vrata | Četverostruko ostakljenje, Soft Close |
| Zaslon | EvoScreen LCD |
| Funkcije pečenja | Statičko pečenje, ventilirano pečenje, turbo, ECO, grill, pizza funkcija, Air Fry, BBQ, odmrzavanje, dizanje tijesta, Sabbath način rada |
| Sustav hlađenja | Tangencijalni |
| EAN kod | 8017709331351 |
| Brand | Smeg |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Piroliza |
| Energetska klasa | A+ |
| Volumen pećnice | 115 l |
| Broj programa | 16 |
| Grill program | Da |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Da |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 89.6 cm |
| Dubina | 57.1 cm |