Candy perilica posuđa CDCP 6S stolnaID EK000457942
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 319,00 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Candy donosi inovativne ideje koje će pojednostaviti svakodnevan život: pametna rješenja uz širok asortiman korisniku prilagođenih uređaja. Uz najbolju vrijednost za novac kao ključnu motivaciju, Candy osmišljava cjenovno pristupačne, a za upotrebu jednostavne tehnologije za sve kategorije kućanskih uređaja. Estetika, posvećenost detaljima i snažno uporište u modernom i ležernom stilu života sinonim su jedinstvenog i prepoznatljivog Candy talijanskog dizajna.
- Candy perilica posuđa CDCP 6S stolna
- Srebrna boja
- 6 kompleta posuđa
- 6 programa
- LED prikaz
- Odgoda početka pranja (2,4,8h)
- LED indikatori nedostatka soli i sjajila
- 51 dBA emisija buke (D klasa)
- F klasa energetske učinkovitosti
- Dimenzije (VxŠxD): 44 x 55 x 50 cm
Portable
Candy prijenosna stolna perilica posuđa za male prostore: A+ klasa energetske učinkovitosti, 6 kompleta posuđa, 6 programa pranja s 5 različitih temperatura i potrošnjom od 7 L.
Eco
Najučinkovitiji program prema potrošnji vode i energije, namijenjen značajnoj uštedi novca uz izvrsne rezultate pranja i sušenja.
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Candy |
| Energetska klasa | F |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 55 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 61 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 6.5 l |
| Buka (dB) | 51 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 6 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Ne |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 43.8 cm |
| Širina | 55 cm |
| Dubina | 50 cm |
| Neto težina | 20.6 kg |
| Bruto težina | 24 kg |