Candy perilica posuđa CF 3E7L0SID EK000610411
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 329,00 €
- Cijena
- 319,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
Candy CF 3E7L0S Perilica Posuđa
Boja: Srebrna
Kapacitet: 13 kompleta posuđa
Programi: 5 (Rapid 49', Universal, Eco, Intensive, Prewash)
Motor: INVERTER Speed Drive motor
Značajke:
- MAXI TUB - najveći kapacitet kade na tržištu*
- Inox kada
- MAXI LADLE - polica za dugi pribor (noževi, zaimače) u gornjoj košari
- Odgoda početka pranja (3, 6, 9 sati)
- Funkcija pola punjenja
- CHILD LOCK funkcija (sigurnosno zaključavanje postavki)
Razina buke: 47 dBA (C klasa)
Energetska klasa: E
Dimenzije (VxŠxD): 85 x 60 x 60 cm
*Standardne dimenzije s dodatnih 11% iskoristivog prostora
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Candy |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Buka (dB) | 47 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 13 |
| Broj programa | 5 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 43 kg |
| Bruto težina | 45 kg |