Candy perilica posuđa CF 4C0F1WID EK000663246
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 469,00 €
- Cijena
- 459,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
CF 4C0F1W Rapido' Perilica Posuđa
Vrsta: Samostojeće
Broj kompleta: 14
Klasa: C
Napredni daljinski upravljač i pametni sadržaj (Wi-Fi + BLE)
Dimenzije (Š x D x V): 597x598x850 mm
Ključne značajke:
- Najbrži ciklus pranja i sušenja na tržištu!
- Brzinski inverterski motor
- Najprostranija kanta
- Pranje i sušenje 35' program
- Jednostavan klik
- Treći koš
- Snap&Wash
- Energetski razred C
- Mogućnost odgode zadataka do 24 sata
- Prirodno sušenje posuđa
- Listajući izbornik
Napredno daljinsko upravljanje:
Wi-Fi + BLE omogućuju jednostavno upravljanje s bilo kojeg mjesta.
Dodatne značajke:
- Automatsko otvaranje vrata: Da
- Treća košara: Da
- Pola opterećenja: Da
- Indikator soli: Da
- Indikator završetka ciklusa: Da
- Razina buke: 40 dB (A) re 1 pW - zvučna snaga
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Inox |
| Brand | Candy |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 74 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 59.8 cm |
| Neto težina | 51.2 kg |
| Bruto težina | 52.7 kg |