Candy perilica posuđa CH 5B3F1BID EK000841542
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Registracijom unutar 30 dana od datuma kupnje ostvarujete pravo na 3 godine dodatne potpune garancije!
Registrirati se možete ovdje.
Promocija vrijedi do 30.06.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 499,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo

Potrebno se registrirati unutar 30 dana od datuma kupnje.
Candy CH 5B3F1B
Perilica posuđa, Ugradbena, 15 kompleta, Klasa B, Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLUETOOTH®), Š x D x V (mm) 597x572x818
- Wash & Dry 35'
- Speed-Drive Inverter Motor
- Udaljeno upravljanje (hOn aplikacija i Snap&Wash funkcija)
- Niska razina buke
- B klasa
- Učinkovito osušite svoje posuđe uz Smart door sustav
- Automatski ciklusi
- Treća košara
- Odgoda početka do 24 h
- Dodatno jamstvo
Candy Rapidò poluintegrirana perilica posuđa
Candy Rapidò koristi inteligentnu tehnologiju pranja za besprijekorno čišćenje. Senzori automatski prilagođavaju količinu vode i snagu prema potrebama svakog punjenja. Maksimalni rezultati, minimalan trud. Brzi ciklusi i moderan dizajn savršeno se uklapaju u suvremene kuhinje, dok brzo dostupna upravljačka ploča drži sve funkcije nadohvat ruke.
Operite i osušite za samo 35 minuta!
Novi Candy Rapidò može oprati i osušiti dnevnu količinu posuđa za samo 35 minuta: najbrži ciklus pranja i sušenja na tržištu.
Unaprijeđeno pranje i učinkovitost s novim Speed-Drive inverter motorom
Novi Candy Rapidò pokreće novi Speed-Drive inverter motor, najinovativniji i najizdržljiviji motor bez četkica, koji može povećati učinkovitost čišćenja uz smanjenje potrošnje energije.
hOn aplikacija i Snap&Wash funkcija
Nova Candy Rapidò pametnija je nego ikad zahvaljujući povezanosti s hOn aplikacijom. Dovoljno je fotografirati košare, a sustav automatski prepoznaje količinu, vrstu, materijal i raspored posuđa kako biste: - Dobili savjete za optimalno slaganje - Odabrali idealan, učinkovitiji i brži ciklus za savršene rezultate uz uštedu vremena i novca.
Iznimno tih rad za mirnu kuhinju
Zahvaljujući novom Speed Drive Inverter motoru i najnaprednijoj tehnologiji zvučne izolacije, novi Candy Rapidò je izuzetno tih i stoga idealan za kuhinju otvorenog tipa.
Uštedite energiju s Inverter motorom
Zahvaljujući kombinaciji inovativne tehnologije i visokih performansi Inverter motora uz posebno kreirane programe pranja, vaša nova perilica posuđa može doseći do B energetske klase.
Smart Door
Smart door sustav može se odabrati na svim ciklusima pranja novog Candy Rapidò perilice. Tijekom faze sušenja, vrata će se automatski otvoriti nekoliko centimetara, omogućujući cirkulaciju zraka unutar perilice posuđa kako bi se posuđe prirodno osušilo. Trajanje odabranog ciklusa će se promijeniti kako bi se omogućila optimizacija temperatura korištenih tijekom faze ispiranja i značajno smanjila potrošnja energije.
Posebni senzori za posebne funkcije
Zahvaljujući nekim senzorima, novi Candy Rapidò može, putem automatskih programa, prilagoditi trajanje i temperaturu ciklusa ovisno o opterećenju i stupnju zaprljanosti.
Nema više zaprljanog pribora za jelo!
Treća košara novog Candy Rapidò perilice rublja opremljena je pametnom legendom koja jasno pokazuje gdje staviti pribor za jelo kako bi se postigli najbolji rezultati pranja.
Vaše vrijeme, vaše potrebe
Nova Candy Rapidò perilica vam daje mogućnost odgode početka ciklusa pranja. Tako možete postaviti program da počne s odgodom do 24 sata.
Dodatno jamstvo za veću zaštitu
Odaberite naše ekskluzivno dodatno jamstvo, osmišljeno za neusporedivu zaštitu i doista bezbrižno iskustvo. Aktivirajte svoje besplatno jamstvo danas i otključajte pogodnosti koje nadilaze standardno zakonsko pokriće.
| Identifikacijska oznaka modela | CH 5B3F1B |
| Šifra proizvoda | 32901915 |
| Barkod | 6925777803026 |
| Proizvođač | Candy Hoover Group S.r.l. |
| Broj kompleta | 15 |
| Ugradbena / Samostojeća | Ugradbena |
| Povezivanje | Napredno upravljanje na daljinu i dodatni sadržaj (Wi-Fi + BLUETOOTH®) |
| Aplikacija za pametno upravljanje | hOn |
| SMART DOOR - automatsko otvaranje vrata | Da |
| Treća košara | Da |
| Podesiva gornja košara | Da |
| Sigurnosno zaustavljanje donje košare | Da |
| Sustav sušenja | Kondenzator |
| Preklopni držači | 1°+2° red odostraga – donja košara, preklopni držači |
| Smart sensor sustav | Da |
| Elektronika / zaslon | 4 Digit |
| Šarke | Standardne |
| Maksimalna temperatura dovodne vode (°C) | 25 |
| Vrsta utikača | Schuko |
| Struja (A) | 10 |
| Napon (V) | 220-240 |
| Broj programa | 8 |
| Automatski programi | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Pokazatelj završetka programa | Da - zvučni signal |
| Svjetlosni pokazatelj nedostatka soli | Da |
| Svjetlosni pokazatelj nedostatka sjajila | Da |
| Odgoda početka pranja | 1-23h |
| Antibakterijski filter | Ne |
| Zaštita od preljevanja (standardna) | Da |
| Aquaprotect | Da |
| Trajanje programa ECO (hh:mm) | 03:54 |
| Boja upravljačke ploče (samo kod ugradbenih uređaja) | Bijela |
| Podesive nožice | Da |
| Razred energetske učinkovitosti | B |
| Razred energetske učinkovitosti | B |
| Razina buke (dBA) | 43 |
| Potrošnja energije za ECO program na 100 ciklusa (kWh) | 65 |
| Potrošnja vode po ciklusu pranja (ECO program) (L) | 9,5 |
| Visina (mm) | 818 |
| Visina bez gornje ploče (mm) | 818 |
| Širina (mm) | 597 |
| Dubina (mm) | 572 |
| Visina zapakiranog uređaja (mm) | 875 |
| Širina zapakiranog uređaja (mm) | 650 |
| Dubina zapakiranog uređaja (mm) | 685 |
| Neto težina (kg) | 36 |
| Bruto težina (kg) | 40 |
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Candy |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 65 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.5 l |
| Buka (dB) | 43 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 15 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 81.8 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 57.2 cm |
| Neto težina | 36 kg |
| Bruto težina | 40 kg |