Electrolux perilica posuđa ESG42310SXID EK000498945
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 659,99 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akcija vrijedi na proizvode kupljene od 1.01.2026. do 31.12.2026. Za sva dodatna pitanja kontaktirati Electrolux kontakt centar na 01 6323 338.
Perilica posuđa 45cm, 9 kompleta, Energetska klasa A+++ / E(20) D / sušenje A; Buka C 45dB, INVERTER motor, INOX dizajn vrata, kontrolne ploče i doljnjeg dijela; , Elektronske kontrole naprijed sa gumbima, 3 znamenkasti display prikaz: trajanje / preostalo, prikaz simbola; , AirDry prirodno sušenje - auto otvaranje vrata, , 2 prskalice, 3 razine prskanja, SatelliteClean donja, gore dvostruka mlaznica, 2 košare - velika, mala podesiva po visini + košara za pribor; , Velika: 2 sklopive rešetke, mala: 2x SoftGrip & SoftSpike, 2 sklopive police za šalice, 8 programa, 4 temperature 45°-70°, , AutoFlex 45°-70° određivanje trajanja i temperature prema količini i zaprljanosti, 160 Minutes, 60 Minutes, 90 Minutes, Eco, Machine Care, Quick 30 Minutes, Rinse & Hold;, Opcije programa:, SENSORCONTROL - zaprljanosti vode i količine suđa, , Auto isključivanje, , Odgoda početka 1h-24h, , Potrošnja 9,9L; , AQUA CONTROL sistem za vodu, Dimenzije u cm: 85 V x 44,6 Š x 61,5 D;
| Prava potrošača |
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Electrolux |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 63 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.9 l |
| Buka (dB) | 45 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 9 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Ne |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Ne |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 62 cm |
| Neto težina | 39.6 kg |
| Bruto težina | 40.98 kg |