Franke perilica posuđa FDW 4510 E8P EID EK000425773
Franke perilica posuđa FDW 4510 E8P EID: EK000425773
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 530,89 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
FDW 4510 E8P E
| KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Širina (cm) | 45 |
| Odgoda početka pranja (h) | 1-12 |
| Tipka "3 u 1" | Da |
| Energetski razred | E |
| Energetski razred pranja | A |
| Energetski razred sušenja | A |
| Razina buke | 47 |
| Kapacitet pranja (setova posuđa) | 10 |
| Temperature pranja | 3 |
| Podni indikator rada | Light on Floor |
| Broj programa | 8 |
| Pranje pola punjenja | Da, distribuirano |
| Programi | Auto intenzivno, Brzo 30, Pretpranje, Tiho pranje, Eco, Staklo, Antibakterijsko pranje, Auto miješano |
| Gornja košara | Da |
| Šarke | Potpuno varijabilno |
| Ostalo | Inox filter, Aqua Stop protupoplavni sustav |
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 5 god |
| Brand | Franke |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 45 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 74 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 47 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 10 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 82 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 56 cm |
| Neto težina | 29.6 kg |
| Bruto težina | 31.6 kg |