Gorenje perilica posuđa GI643C90XID EK000659498
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš 4 paketa Finish tableta za pranje posuđa (4x45 tableta), odnosno 6 mjeseci besplatnog pranja posuđa!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 499,99 €
- Cijena
- 419,00 €
Dostavljamo već od 07.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

G400 Ugradbena perilica posuđa, 60 cm
- 15min SpeedWash ciklus pranja - Brže pranje kako biste vi mogli usporiti
- C energetski razred - Uštedite novac
Sve o vašoj sušilici rublja nadohvat ruke
Pojednostavite si život i imajte mogućnost kontrole i provjere svoje sušilice rublja putem mobilne aplikacije. Daljinsko upravljanje i mobilne obavijesti su funkcije koje će vam pomoći da glatko i brže upravljate svim operacijama sušilice rublja s bilo kojeg mjesta.
Uklonite štetne bakterije iz vašeg rublja.
Neki od modela sušilica rublja imaju jedinstvenu SuperHygiene funkciju koja radi na principu ExtraHygiene programa. Uklanja bakterije i gljivice iz vašeg rublja uz pomoć sušenja na visokoj temperaturi i posebne tehnologije. Rublje će biti savršeno čisto, a istovremeno i unutrašnjost sušilice, bez mikrobnih naslaga i neugodnih mirisa.
Tehnički detalji:
| Vrsta uređaja | Perilica posuđa |
| Energetski razred | C |
| Energetski razred buke | B |
| Boja košare za pranje | Narančasta |
| Materijal prskalica vode | Plastika |
| Učinkovitost | Učinak pranja A, Učinak sušenja A |
| Motor | Standardni motor |
| Potrošnja vode na ciklus | 9.9 l |
| Maks. temperatura ulazne vode | 70 °C |
| Potrošnja energije - normalni program | 0.831 kWh |
| Potrošnja energije na 100 ciklusa | 83 kWh |
| Potrošnja el. energije u StandBy režimu | 0.49 W |
| Odgoda početka pranja (W) | 3.99 |
| Upravljanje | Na dodir |
| Indikator završetka pranja | Svjetlosni-zvučni signal |
| Odgoda početka pranja | 0-24 h |
| Optimizirana za tablete | Da |
| Programi | Pranje u trajanju od 1 h, Crystal glasses, Program Higijena, Eco program, Automatski program, Intenzivni program |
| Mogućnost kreiranja vlastitih programa | Memoriranje zadnjih postavki |
| Temperature pranja (°C) | 40/45/50/55/60/65/70 |
| Trajanje Eco programa | 190 min |
| Karakteristike | Kapacitet punjenja (16 kom), Sustav podešavanja visine gornje košare (MultiClack), Klizna vrata - Ne, Varijabilni panti vrata - Ne, Unutrašnje osvjetljenje - Ne, Statusno LED svjetlo - Ne |
| Dodatne mogućnosti | Selfcleaning program, TotalDry - automatsko otvaranje vrata, SpeedWash funkcija |
| Senzori | Senzor za nivo vode, Senzor čistoće vode |
| Sustav za automatsko doziranje | Ne |
| Oprema | Broj košara: 3, Gornja košara: 4 držača za šalice, Široki držač za noževe, Fiksni držači za čaše, Sklopiva polica za čaše (lijeva i desna) |
| Sigurnosni sustavi | Zaštita od izlijevanja, Potpuni AquaStop |
| Servisna dijagnostika | Da |
| Materijal kade | Nehrđajući čelik |
| Tehnički podaci | Razina buke (max.) dB(A): 44, Podešavanje visine: 74 mm, Širina proizvoda: 598 mm, Visina proizvoda: 816 mm, Dubina proizvoda: 575 mm |
| Dimenzije niše za ugradnju | Širina: 600 mm, Visina: 820 mm, Dubina: 575 mm |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda | Širina: 640 mm, Visina: 880 mm, Dubina: 665 mm |
| Težina | Bruto težina: 32.5 kg, Neto težina: 30.5 kg |
| Priključni napon | 220-240 V |
| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | C |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 83 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9.9 l |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 16 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Ne |
| Indikator soli | Ne |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 57.5 cm |
| Neto težina | 30.5 kg |
| Bruto težina | 32.5 kg |