Gorenje perilica posuđa GS643D90XID EK000773268
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš 4 paketa Finish tableta za pranje posuđa (4x45 tableta), odnosno 6 mjeseci besplatnog pranja posuđa!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
ERSTE POGODNOST: Plati bilo kojom Erste karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 479,00 €
- Cijena
- 449,00 €
-10% uz sve Erste kartice
Dostavljamo već od 04.05.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana

| Tip proizvoda | Perilice posuđa |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 87 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 46 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 16 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 84.5 cm |
| Dubina | 59.7 cm |
| Neto težina | 44 kg |